دانلود آهنگ

این اهنگی که گوش دادین یکی از اهنگ های خواننده پاپ (قدیما دیسلاو میخوندبعد گرفتن مجوز به سبک پاپ روی اورد) به نام میلاد راستاد هستش
من در کل با این نوع از اهنگ ها میونه خوبی ندارم اخه وقتی میتونی اهنگ های خوب و شاد بگوشی و حال و احوالتو زیر و رو کنی چرا بی خود بیای خودت درگیر غم و انوه کنی
البته هیچکس (امیر) در این مورد یه روزی به من گفت : ببین هیچکس اولا اصلا به تو ربطی نداره من چی گوش میدم چیکار میکنم تو رو س ن ن این منم که ضرر میکنم به تو چه 
دوما هر کسی سلیقه  و عقاید خودشو داره منی که با رپ حال نمیکنم منی که با سنتی حال نمیکنم با این نوع اهنگ ها خوشم با این نوع اهنگ ها با دوستام میخندم با همین اهنگ ها جک میسازم
(در مورد این قسمت بگم مهراب (خواننده) یه اهنگی داره که یه قسمتش میگه «دکتر بنده خدا تومورو دید ترسید »​حالا اینا اومدن تغیرش دادن و میگن «دختر بنده خدا چیز (سانسور کردم درک کنین) ترسید بعدش گفته اخه چیز ترس نداره که حال داره)
سوما اگه تو این دنیا فقط خوبی بود چی میشد ؟​ این دنیا مثل زهرمار میشد کسل کننده اگه فقط هوا گرم بود چی میشد ؟​ چیزی به نام سرماخوردگی به وجود نمیومد لطیفه هایی امثال سرماخوردگی خر است و کرونا برادر بزرگ سرماخوردگی هست به وجود نمیومد اون خدایی که تو بهش ایمان داری تو قرآن اومده گفته برای هر چیزی به قرینه ای وجود داره نمونه خیلی سادش هم همین زن و مرد اون ور نمیدونم کدوم خر مغری اورده ثابت کرده هر عملی عکسل عملی داره این نوع اهنگ ها هم نقطه مقابل اون اهنگ ها هستن حس غم یکی از لازمه های زندگی هستش من اگه بدونم از وقتی این اهنگ ها رو گوش دادم به جز دو سه تا کلمه زشت جدید چیزی بهم اضافه شده تغری بدی کردم از همین العان دیگه گوش نمیدم حالا اون نقاط مثبتش به کنار

اینا حرفایی بود که امیر پری روز که خونشون بودیم به من گفت و من مثل همیشه کم اوردم و لال مونی گرفتم این وسط این اهنگ و برای خودش باز کرد و داشت گوش میداد این وسط منم کر نیستم گوش دارم به تیزی تیغ
خلاصه میکنم من با این اهنگ حال کردم ازش خوشم اومد فقط و فقط از این اونم به خاطر قسمت دوم اهنگ که میشه

تا که خلوت میکنم با خود صدایم میکند
بعد از دنیای خود کم کم جدایم میکند

بیشتر خلاصه میکنم العان که خونه تنها داشتم برنامه عصر جدید میدیدم مثل دیوونه ها با خودم حرف میدزم و میگفتم اخه یعنی چی این قوانین جدید یعنی چی اعتراز ؟ اصلا این خواننده بیاد و این اهنگ و بخونه مطمعنا اکثر جمعیت حاضر از جمله داور ها خوششون نمیاد و رای منفی میدن حالا این وسط مربی میاد و اعتراز میکنه میگه چرا ؟  اونا میخوان چی بگن  ؟ بگن ما حال نکردیم ؟ بگن ریتمش بد بود اهنگش بد بود تنظیمش بد بود صدای خواننده بد بود چیش بد بود ؟؟؟
حالا شما فرض کنین دارو بودین چی میگفتین این وسط ؟​

امیر نصف این حرف های بالایی رو نزد فقط 3 دقیقه مثل بچه ادم برام زر زد منم اون 3 دقیقشو کردم 10 دقیقه اومدم نوشتم با این که میدونم تو نویسندگی افتضااحم و باید وبو بسپورم به خودش من وقت پیدا کنم برم جواب پیام های دوستام و بدم درس و مشق به کنار

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

موزیک روز طراحی و اجرای سیستم های نوین سازه ای eshteghal چوپ ترمووود ایران درب ضد سرقت چرک نویس خیال نزمه تورهای مسافرتی داخلی و خارجی ارزان تعمیر موبایل - آوافیکس کاوه منصوری