از اون مرد مغرور یه دیوونه مونده

بیان یه خوبی داره اونم همین وبلاگ دوم هستش جز خودم هیچ کس نمبیبینتش
قشنگ مثل به بچه اروم حرف گوش کن ، میشینه و ساکت حرفایی رو که میزنم رو میگوشه

آقاا این دخترا که تو عروسیا هفت برابر عروس آرایش میکنن
بعدم همش میرن میشینن تو جایگاه کنار عروس
اینارو کاریشون نداشته باشین گناه دارن
اینا خستن از بی شوهری میفهمی.خسته

___ اول برو سطر اخر رو بخون *____*

امسال یه اتفاق عجیب افتاد :/

هر سال موقع تولدم که توی همین ماه بودش و چند روز پیش گذشت یا چندین روز پیش گذشت 3 نفر به من تبریک میگفتن

اما امسال شدن 7 نفر :/  و عجیب ترشم اینجاست که من نگفته بودم تولدم کی هستش به اونا :/  :) این ماه یه سال بزرگ تر شدم و همون ارزویی کردم که سال قبل و سال قبل ترش کردم :)  پارسال نصف عقلم دست شیطان بود نصف دیگشت دست فرشته امسال تمامش دست خودم بود اما تاثیر پارسال باقی مونده بود :/ نمیدونین چه دردیه وقتی نصفت میگه برو نصف دیگت میگه نرو

پارسال اصلا اهنگ رپ و امسال اون نمیگوشیدم اصلا سمت اهنگ های همایون شجریان نمیرفتم :/  امسال کلی خواننده رپ میشناسم و اهنگ خبر دار همایون شجریان  رو دانلود کردم و تازه خوشمم اومده ":/ پارسال سر کلاس همش فکرم درگیر چیزای مسخره بود که البته امسال فهمیدم کلی به دردم خوردن اون فکر ها و زیادم مسخره نبودن فقط عدد صفر صفر بودن ولی امسال انگار که یه لشگر فکر و خیال ریختن تو سرم :/ خب من و میگین تک و تنها با همشون جنگیدم و دارم میجنگم و با بعضیاشونم خواهم جنگید

پارسال کلا درس و مدرسرو ول کرده بودم اخه یعنی چی کلی درس مسخره که همشون تو  سه ماه میشه به یه مخ نوجوون یا جوون یا میان سال یا پیر  (خلاصه یه مخ دیگه ) خوروند و بیان تو 9 ماه بی زبون به خورد ادم بدن /// حوصله میخواد منم ندارم

پارسل به خودم علقب حضرت ایوب داده بودم پس به صبر خودم افتخار میکردم به نظر خودم حضرت ایوب پیش من کم میاورد اما امسال فهمیدم کسایی هستن که من به گرد پاشونم نمیرسم و جالب اینجاست یکی از اون ادما مثل خودم اندازه لپه هم حوصله نداره

پارسال خبری از توهمات نبود من بودم و شیطان که همش تو گوشم وز وز زر زر میکرد اما امسال شیطان  کم پیدا شده جاشو داده به توهم خیلی خطر ناک تر از شیطان هستش به نظر من ، یه جوری ادم و  رو هوا میچرخونه که هوش از سرت میپره ، خدا نصیبتون نکنه

پارسال مقاوت کردم امسال حمله

پارسال از کسی تنفر نداشتن و به نظرمم تنفر مسخره میومد اما امسال هستم و به نظرم اصلا مسخره نیست تنفر باعث میشه ادم فراموش نکنه

پارسال خبری از بیان نبود من بودم و یه خودکار و دفتر که پدر بخت برگشتشو میسوزوندم اما امسال بیان نیومده دتفرو سوزوندم :/ دست خودم نبود یه ترسی به جونم افتاده بود که انگار قراره کسی بخونتش (البته اگه کسی میتونست خط مخصوص من و بخونه ) و همینم باعث شد یه روز صبح زود کچلش کردم و از کردمم پشیمون نیستم خدا رو چه دیدین شاید یکی میتونست بخونتش ، چرا عاقل کند کاری که باز ارد پشمانی

پارسال تیکه کلامم کچل بود :/ امسال «حوصله داااری!؟ » هم بهش اضافه شد ، نمیدونین وقتی این دو تا رو میگم طرف مقابل چطوری کچل میشه

پارسال به ضرب المثل «چرا عاقل کند کاری که باز ارد پشیمانی » اشتباهی میگفت چرا عاقل کند کاری که گردد پشیمان » :/ حوصله داشتم دیگه چه میشه کرد :)

پارسال یه دوست داشتم و دارم !! که از حرص دادنش خیلی لذت میبردم البته بهش گفته بودم که قصدی ندارم همین و بس اما بازم واس محض احتیاط هر بار بعد حرص دادنش میگفتم امسال نصف سال ندیدمش در عوض نیمه بعدیش حسابو صاف کردم :/ بیچاره :/ اخرین باری هم که حرصش دادم همین دیروز بود تولدش که پری روز بود و بهش تبریک گفتم (واس این که خونه نبودم /// هیف که نبودم ) و کلی حرصش دادم خخ بیچاره روزش با حرص تموم شد

پارسال هم مثل امسال به هعدی که به خودم داده بودم وفا کردم و دعوا نکردم :/ میدونم مسخرست اما اگه شما هم نزدیک بود تو دعوا یکی رو ناقص کنین همین قول رو میدادین :/ اما العان دیگه این قول رو به خودم ندادم یعنی چی اخه !!! بعضی وقتا ادم باااااید بزنه کله طرف و کچل کنه

پارسال خیلی کارا کردم   امسالم دست کمی ازش نبود فقط با تفاوت این که وقتی اعصابم داغونه یا ناراحتم عکس نوشته درست میکنم :/ شاید باورتون نشه اما پشت نصف این عکس ها یه ماجرای جالب نشسته

راستی M.  یه فال گرفتم شد این

شاهدان گر دلبری زین سان کنند
زاهدان را رخنه در ایمان کنند

هر کجا آن شاخ نرگس بشکفد
گلرخانش دیده نرگسدان کنند

ای جوان سروقد گویی ببر
پیش از آن کز قامتت چوگان کنند

عاشقان را بر سر خود حکم نیست
هر چه فرمان تو باشد آن کنند

پیش چشمم کمتر است از قطره‌ای
این حکایت‌ها که از طوفان کنند

یار ما چون گیرد آغاز سماع
قدسیان بر عرش دست افشان کنند

مردم چشمم به خون آغشته شد
در کجا این ظلم بر انسان کنند

خوش برآ با غصه ای دل کاهل راز
عیش خوش در بوته هجران کنند

سر مکش حافظ ز آه نیم شب
تا چو صبحت آینه رخشان کنند

و در اخر   خیلی  o,aphgl  ;i  alh   vh   nhvl :) 

____ اقا / خانوم | نخون یه مشت چرت و پرت نوشتن ارزش نداره که وقتتو تلف کنی برو به کار و بارت __ خود کرده را تدبیر نیست _____

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

قند و شکر پاپیتال فروش ویلا خانه آپارتمان سلامت و نشاط در کنار خانواده با ((salamat 95)) Paul تکنیکها و روشهای آموزش مشاوره و تبلیغ عشق و ازدواج 101 وقف چشمه جاری Jane